Ilustrowany inwentarz kwiatów

Ilustrowany inwentarz kwiatów - Virginie Aladjidi | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Virginie Aladjidi
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowany inwentarz kwiatów.pdf
ISBN
9517295711862

OPIS

Ilustrowany inwentarz kwiatów zawiera opisy i wizerunki 65 gatunków kwitnących roślin dzikich i hodowlanych.Emmanuelle Tchoukriel, ilustratorka specjalizująca się w sporządzaniu rycin naukowych, sportretowała kwiaty z precyzją i artyzmem godnymi przyrodników z minionych stuleci. Czarne kontury rysunków wykonała rapidografem i tuszem chińskim. Do kolorowania użyła akwareli, które nakładane z różną intensywnością, świetnie oddają bogactwo odcieni i faktur spotykanych w przyrodzie.Każda rycina opatrzona jest polską i łacińską nazwą, informacją o okresie kwitnienia, obszarze występowania, a także opisem wyglądu rośliny i kwiatu oraz różnymi ciekawostkami.

Zwrócił uwagę i zachwycił od pierwszego, bardzo pobieżnego przekartkowania. Oto trzymam w rękach i zachwycam się książką, w której opisano 65 gatunków pochodzących z różnych stron świata. Ilustrowany inwentarz kwiatów zawiera opisy i wizerunki 65 gatunków kwitnących roślin dzikich i hodowlanych.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Ilustrowany inwentarz kwiatów - recenzja . Tytuł: ,,Ilustrowany inwentarz kwiatów" Autor: Virginie Aladjidi Ilustracje: Emmanuelle Tchoukriel Tłumaczenie: Magdalena Kamińska - Maurugeon, Katarzyna Skalska Wydawnictwo: Zakamarki Rok wydania: 2019 Objętość: chudzina Dla kogo: dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją, dla samodzielnych w czytaniu Ilustrowany inwentarz kwiatów (Uszkodzona okładka) | Aladjidi Virginie | Zakamarki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI