Gwieździsta noc

Gwieździsta noc - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,17 MB
NAZWA PLIKU
Gwieździsta noc.pdf
ISBN
8046389370945

OPIS

Prezentowane książki to ciepłe, pełne uroku, magii i czaru opowiadania, których akcja toczy się w okresie Bożego Narodzenia, a głównymi bohaterami są zwierzęta. W niniejszych książkach poznasz m.in. historię małego osła, niegrzecznego kotka, świątecznego renifera oraz mówiącego indyka. Dowiesz się, jaką szansę od losu dostał mały szczeniak husky oraz czy lis polarny pokona strach przed długą, ciemną nocą. Co więcej przeczytasz opowieść o młodym lisie, który dzielnie wyruszy na poszukiwanie jedzenia dla młodszego brata, poznasz zająca zamienionego w kamień, a także dowiesz się, w jaki sposób pewna, dzielna zebra uratowała sanie Świętego Mikołaja. Niniejsze publikacje to wspaniałe książeczki, zwłaszcza na długie, zimowe wieczory.

Trochę bałam się, że spotkam tu suche opisy biograficzne i parę zdjęć dzieł sztuki, ale na szczęście moje obawy były niepotrzebne. Książka opowiada o wielu sławnych artystach, zarówno malarzach jak i rzeźbiarzach. Trefl, Art Collection, puzzle Gwiaździsta noc - Trefl , tylko w empik.com: 24,14 zł .

Obraz Gwiaździsta noc, jako jedno z nielicznych dzieł Van Gogha, nie został namalowany z natury, ale całkowicie z pamięci i dzięki wyobraźni autora. Przydatność 65% Opis i analiza obrazu Vincentego van Gogha pt. "Gwieździsta noc nad Rodanem"..

POWIĄZANE KSIĄŻKI