Wolność. Seria Stara Flota. Tom 6

Wolność. Seria Stara Flota. Tom 6 - Nick Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nick Webb
WYMIAR
10,69 MB
NAZWA PLIKU
Wolność. Seria Stara Flota. Tom 6.pdf
ISBN
4359172836187

OPIS

Wojna szaleje w przestrzeni Zjednoczonej Ziemi i niszczy miliony istnień. Rój powrócił, większy i bardziej zajadły, do tego z miażdżącą przewagą technologiczną.Z Tytana, księżyca Saturna, nadchodzi ostrzeżenie – podobno od samego Tima Grangera – że tym razem wróg może okazać się niepokonany.Admirał Shelby Proctor, podejrzana o zamordowanie prezydenta Zjednoczonej Ziemi, ucieka. Zmierza na Tytana, bo uważa, że jedyną nadzieją ludzkości jest bohater martwy od trzydziestu lat. Trzeba go odnaleźć, aby raz jeszcze uratował planetę ludzi.Okręty przygotowują się do walki, rasy jednoczą przeciwko potężnemu wrogowi z innego uniwersum. I potrzebny jest tylko legendarny dowódca, który tę flotę poprowadzi do zwycięstwa.

Rój powrócił, większy i bardziej zajadły, do tego z miażdżącą przewagą tech... Ebook Stara Flota Tom 6 Wolność - Nick Webb - Kupuj ebooki w Ravelo w formacie EPUB, MOBI, PDF. Wolność. Stara flota.

Tom 6. Autor: Nick Webb; Wydawnictwo: Drageus Publishing House; Rok wydania: 2019 ... Wojna szaleje w przestrzeni Zjednoczonej Ziemi i niszczy miliony istnień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI