Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem)

Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem) - Karol May | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol May
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
9332552180337

OPIS

Winnetou to książka, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie. Jednym z bohaterów tej powieści jest biały mężczyzna - Old Shatterhand, który wyrusza w daleką podróż, aby pomóc przy budowie kolei. Tam poznaje syna wodza Apaczów - Winnetou. Ich znajomość przemieni się w piękną przyjaźń, której nie będą w stanie zniszczyć różnice kulturowe i religijne. Wspólnie przeżyją niezwykłe przygody i wyjdą cało z niejednej opresji. Czy ich więź faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko?

Oprawa jest miękka. Winnetou Tom 1. lektura z opracowaniem (opr.

/Winnetou/ jest najpopularniejszą książką w dorobku pisarza ... Winnetou to książka, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie. Jednym z bohaterów tej powieści jest biały mężczyzna - Old Shatterhand, który wyrusza w daleką Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI