Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem)

Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem) - Karol May | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol May
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Winnetou. Tom 1 (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
1468946033999

OPIS

Winnetou to książka, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie. Jednym z bohaterów tej powieści jest biały mężczyzna - Old Shatterhand, który wyrusza w daleką podróż, aby pomóc przy budowie kolei. Tam poznaje syna wodza Apaczów - Winnetou. Ich znajomość przemieni się w piękną przyjaźń, której nie będą w stanie zniszczyć różnice kulturowe i religijne. Wspólnie przeżyją niezwykłe przygody i wyjdą cało z niejednej opresji. Czy ich więź faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko?

/Winnetou/ jest najpopularniejszą książką w dorobku pisarza, uznawaną za klasykę literatury dziecięco-młodzieżowej. Głównym bohaterem powieści jest młody, biały mężczyzna, który ... Opis: Winnetou Tom 1.

Literatura dziecięca. Więcej informacji-40% 24,04 z ... Zarejestruj się Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia warunków współpracy Logowanie do systemu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI