Tajemnica zamku. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica zamku. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zamku. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
7733607449655

OPIS

Hrabia von Farsen zaprasza mieszkańców Valleby do swojego zamku na degustację ekskluzywnej czekolady. Gdy goście, delektując się czekoladą, z zazdrością podziwiają przepych na zamku, hrabia roztacza przed nimi możliwość szybkiego wzbogacenia się. Wystarczy zainwestować w jego plantację kakao. Lasse i Maja zaczynają nabierać pewnych podejrzeń i postanawiają przejść się po zamku...Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai były wielokrotnie wybierane książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci. W Polsce również zyskały dużą popularność i od kilku lat nie schodzą z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych lub kolorowych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają także wprawni czytelnicy!

Tajemnica mody. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dlatego dziś od razu przechodzę do rzeczy i przedstawiam dwudziesty piąty tom Biura Detektywistycznego Lassego i Mai pt.

Odbiór własny w Poznaniu. Tajemnica filmu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

POWIĄZANE KSIĄŻKI