Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię

Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię - Eva Eriksson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eva Eriksson
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię.pdf
ISBN
8016463620795

OPIS

Właśnie rozpoczęły się ferie zimowe w drugiej klasie. Dunia tak bardzo tęskni za swoją przyjaciółką Fridą, która musiała przeprowadzić się do Uppsali! Podczas jazdy na nartach Dunia przewraca się i leżąc w śniegu, doznaje olśnienia. Czy Frida nie ma czasem urodzin w czasie ferii zimowych? W takim razie Dunia musi koniecznie się z nią spotkać i dać jej prezent. Okazuje się niestety, że nikt nie może z nią jechać. Babcia proponuje, by Dunia pojechała sama. To będzie jej pierwsza samodzielna wyprawa pociągiem. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?Książki o Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Dunia tak bardzo tęskni za swoją przyjaciółką Fridą, która musiała przeprowadzić się do ... "Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię" (Wydawnictwo Zakamarki) Autor: TosiMama. 10/23/2018 Czy Wasze dzieci mają przyjaciół? A może to na razie po prostu dobre koleżanki i dobrzy koledzy? Czy wiek przedszkolny i wczesnoszkolny to czas na prawdziwą przyjaźń? Ta książka udowadnia, że na prawdziwą przyjaźń nigdy nie jest za wcześnie. Tom Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię nie kończy się happy endem, ale też nie przekreśla szansy na szczęśliwy finał kiedyś w przyszłości.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! "Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię" to piękna książka dla dzieci o przyjaźni i pokonywaniu przeciwności losu. Jej główną bohaterką jest Dunia, która tęskni za swoją przyjaciółką Fridą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI