Ciąża po 35. roku życia

Ciąża po 35. roku życia - Suzy Clarkson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Suzy Clarkson
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
Ciąża po 35. roku życia.pdf
ISBN
1604478276734

OPIS

IDEALNY PORADNIK OTYM, JAK ZACHOWAĆ FORMĘ W CIĄŻY PO 35. ROKU ŻYCIA!Wspaniała książka... z pewnością stanie się ona jedną z najważniejszych publikacji poświęconych pracy nad kondycją fizyczną w okresie ciąży i tuż po porodzie.- Dr Dereck Souter, położnikMnóstwo kobiet po 30. roku życia poświęca wiele miesięcy, a niekiedy i lat, próbując zajść w upragnioną ciążę. Gdy już im się uda, zaczynają się kolejne problemy dotyczące właściwej diety oraz ćwiczeń fizycznych. Przyszłym mamom w sukurs przychodzi słynna ekspertka od fitnessu - Suzy Clarkson. Kiedy w pierwszą ciążę zaszła w wieku 39 lat, nie doświadczyła żadnych trudności. Sytuacja zmieniła się diametralnie po kilku latach, gdy zapragnęła urodzić drugie dziecko.Suzy musiała przejść długie leczenie, ale w końcu, w wielu 45 lat, zakończyło się ono narodzinami zdrowego maleństwa.Autorka, z wykształcenia fizjoterapeutka, stworzyła praktyczny przewodnik dla wszystkich kobiet pragnących zajść w ciążę. Informacje merytoryczne wzbogaciła szczerymi zapiskami o własnych doświadczeniach z okresu ciąży i połogu.Dzięki prostemu, rozpisanemu na trzy trymestry programowi fitness dowiesz się:- Jakie ćwiczenia fizyczne możesz wykonywać.- Jak ćwiczyć w sposób bezpieczny dla siebie i dla płodu.- Jak się odżywiać, aby urodzić zdrowe dziecko.- Jak zadbać o kondycję fizyczną, aby po porodzie szybko wrócić do formy.Książka zawiera mnóstwo zdjęć i ilustracji, które krok po kroku pokazują, jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Przedstawione informacje bazują na najnowszych badaniach naukowych.Książkę polecają czołowi specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa oraz eksperci od leczenia niepłodności.OTO PRZEWODNIK, KTÓREMU MOŻESZ W PEŁNI ZAUFAĆ...

Witam! przede wszystkim pozdrawiam gorąco wszystkie dziewczyny które straciły dziecko! Nie poddawajcie się! U mnie martwą ciążę stwierdzono w 12 tygodniu. Płód nie rozwijał się od 7 tyg.

Jednym z nich jest wyższe niż u młodszych mam ryzyko urodzenia dziecka z wadą genetyczną, taką jaką zespół Downa, zespół Patau, czy zespół Edwardsa. Po 16 roku życia typowa długość każdego cyklu miesiączkowego wynosi od 26 do 35 dni. 7 lat później kobiety są w najbardziej płodnym etapie swojego życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI