Blask nocy letniej

Blask nocy letniej - Beatrix Gurian | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Gurian
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Blask nocy letniej.pdf
ISBN
3514480074960

OPIS

Kiedy twoje sny oślepiają cięjak tysiące lśniących gwiazd…Życie Kati nie jest już takie samo. Od czasu potwornego wypadku jej twarz szpeci okropna blizna, a z Lukiem, swoim najlepszym przyjacielem, nie zamieniła ani słowa. Podłamana wyjeżdża jako au pair do Los Angeles, gdzie jej życie odmienia się w magiczny wręcz sposób. W barze o nazwie Lived Kati znajduje nowych przyjaciół: przebojowe rodzeństwo – Jeffa i Lucy. Nagle zdaje się, że wszystkie jej najwspanialsze sny mają szansę się ziścić. Jednak ten świat ociekający blichtrem kryje w sobie pewną tajemnicę – i dopiero z pomocą Luke’a Kati odkrywa, że naprawdę od dawna tkwi w koszmarze.

Ta pozycja jednak opowiada o zupełnie innych ... „Blask nocy letniej" to kolejna książka Beatrix Gurian, która na wstępie przykuwa swoją uwagę okładka, czerwoną suknią, która się błyszczy. Robi to jeszcze bardziej niż niebieskie odcienie zaprezentowane na książce „Roziskrzone noce".

W barze o nazwie Lived Kati znajduje nowych przyjaciół: przebojowe rodzeństwo - Jeffa i Lucy. Nagle zdaje się ... Życie Kati nie jest już takie samo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI