Bajka o rybaku i rybce (Ilustrowana lektura)

Bajka o rybaku i rybce (Ilustrowana lektura) - Aleksander Puszkin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Puszkin
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Bajka o rybaku i rybce (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
9807771084676

OPIS

Bajka o rybaku i rybce to utwór Aleksandra Puszkina w tłumaczeniu Juliana Tuwima, wydany w serii Ilustrowana lektura. To opowieść o dobrym, biednym rybaku i jego chciwej żonie. Niespodziewanie w życiu małżeństwa pojawiła się złota rybka, spełniająca życzenia.Książka jest podzielona na dwie części, pierwsza zawiera treść lektury wraz z dużymi ilustracjami, w drugiej części zamieszczono omówienie: informacje o pochodzeniu baśni, problematykę utworu, charakterystykę bohaterów, krótki test ze znajomości lektury oraz spis zagadnień dla nauczyciela, będący inspiracją do omawiania lektury. Książka znajduje się w kanonie lektur dla klas IV-VI.

Czas wysyłki: 24 godziny. Koszt wysyłki: od 11,99 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Pocztex Kurier 48 - 14,90 z ... Rybka przemówiła do niego ludzkim głosem.

Kiedy wrócił do domu i opowiedział o zdarzeniu żonie - ta oburzyła się, że wypuścił magiczną rybkę nie wypowiadając życzenia. Zarzucenie sieci przez rybaka., Wyłowienie złotej rybki z morza., Rozmowa rybaka ze złotą rybką., Uwolnienie złotej rybki., Opowiedzenie całej historii żonie rybaka., Złość żony rybaka., Powrót rybaka nad wodę., Wypowiedzenie przez rybaka życzenia żony o nowym korycie., Życzenie o pięknej chacie., Życzenie o pałacu., Zdenerwowanie żony na myśl o pałacu bez służby ... Bajka o rybaku i rybce to utwór Aleksandra Puszkina w tłumaczeniu Juliana Tuwima, wydany w serii "Ilustrowana lektura". To opowieść o dobrym, biednym rybaku i jego chciwej żonie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI