Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela

Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela - Michael Alexander | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Alexander
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Analizy Business Intelligence. Zaawansowane wykorzystanie Excela.pdf
ISBN
7605121737476

OPIS

Poznaj potencjał Excela w zakresie BI!Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, chociaż większość użytkowników uważa go za prosty arkusz kalkulacyjny. Co więcej, wachlarz jego zaawansowanych funkcjonalności jest stale poszerzany - program stał się częścią pakietu Microsoft Business Intelligence. Dzięki możliwości integracji danych z różnych źródeł Excel świetnie sprawdza się jako narzędzie do tworzenia interaktywnych kokpitów menedżerskich. Jeżeli interesujesz się tematyką BI i masz ambicję stworzyć własne "centrum dowodzenia", to trzymasz w rękach właściwą książkę!Ten wspaniały podręcznik stanowi kompendium wiedzy na temat prowadzenia analiz BI w środowisku Microsoft Excel. Sięgnij po niego i sprawdź, jak korzystać z tabel przestawnych oraz narzędzi Power Pivot, Power View czy Power Map. Dowiedz się, jak do tego wszystkiego dołożyć dane z baz SQL oraz użyć dodatku Data Mining. Zdobądź też wiedzę na temat publikowania Twoich rozwiązań na stronach SharePoint. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich menedżerów i analityków biznesowych chcących mieć wgląd w bieżące dane. Gdy poznasz i zastosujesz narzędzia Excela, podjęcie właściwej decyzji stanie się łatwiejsze!Dzięki tej książce:poznasz narzędzia: Power Pivot, Power View, Power Map oraz Power Queryskorzystasz ze źródeł danych za pomocą języka SQLzastosujesz dodatek Data Miningudostępnisz swoje opracowania na stronach SharePointaZbuduj doskonały kokpit menedżera!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! 4. Analizy Business Intelligence.

Zaawansowane wykorzystanie Excela, ISBN 9788328358089, Michael Alexander, Program Excel można stosować na setki różnych sposobów, chociaż większość użytkowników uważa go za prosty arkusz kalkulacyjny. Co więcej, wachlarz jego zaawansowanych funkcjonalności jest stale poszerzany — program stał się częścią pakietu M... Zaawansowane wykorzystanie Excela idealnie się do tego przyda! Analizy Business Intelligence.

POWIĄZANE KSIĄŻKI