Witajcie w Puppet Show

Witajcie w Puppet Show - M.W. Craven | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.W. Craven
WYMIAR
11,84 MB
NAZWA PLIKU
Witajcie w Puppet Show.pdf
ISBN
5431646713405

OPIS

W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem. Nie zostawia żadnych śladów, więc policja jest w beznadziejnej sytuacji.Na trzeciej ofierze policja odkrywa wyryte w spalonych szczątkach imię – „Poe”.Zdegradowany detektyw Washington Poe, zostaje przywrócony do służby i to jemu zostaje przydzielona sprawa. I, ku jemu wielkiemu niezadowoleniu, wspólnik. Genialna, ale społecznie wyalienowana analityczka Tilly Bradshaw. Nieuchwytny morderca ma plan i z niewiadomych przyczyn, Poe jest jego częścią.Kiedy pojawiają się kolejne ciała, Poe zdaje sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie był tak daleko od rozwiązania sprawy. Dopiero w szokującym finale Poe dowie się, że są daleko gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.„Washington Poe! Zapamiętajcie jego imię!Tilly Bradshaw! Zapamiętajcie jej imię! Zapowiada się najlepsza seria tego stulecia!” – Mark’s Bookshelf, recenzent goodreads.com„Jedyną rzeczą potrzebną do tryumfu zła jest bezczynność dobrych ludzi” – Edmund Burke„To musi być 10/10 ocena na 5 gwiazdek! Przypuszczałam, że to będzie dobra książka, ale nie aż tak! Pokochacie Washingtona i Tilly!” – snazzybooks.com

Pobierz plik pdf. Komentarze i opinie (0) Dodaj komentarz.

"Witajcie w Puppet Show" W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem. Nie zostawia żadnych śladów, więc policja jest w beznadziejnej sytuacji. Witajcie w Puppet Show - Craven M.W.

POWIĄZANE KSIĄŻKI