Tajemnica miłości

Tajemnica miłości - Martin Widmark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica miłości.pdf
ISBN
9971783966785

OPIS

W Valleby odbywa się festiwal miłości. Mieszkańcy całują się i przytulają, a na Rynku odbywa się konkurs tańca. Wszystko po to, by zebrać datki dla biednych dzieci z całego świata. Festiwal kończy się jednak w dziwnych okolicznościach – nagle gasną światła, pod zwycięzcami załamuje się podium, a wkrótce zebrane pieniądze znikają bez śladu…Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Tom 16 autorstwa Widmark Martin, Willis Helena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 16,07 zł . Przeczytaj recenzję Tajemnica miłości.

Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tajemnice różańca Różaniec dzieli się na cztery części, tzw. tajemnice różańca, podczas których rozważa się wydarzenia z życia Jezusa Chrystusa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI