Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni

Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni - Jola Caputa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jola Caputa
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni.pdf
ISBN
5130044272368

OPIS

W kolejnej po „Od śniadania do kolacji” książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa gotuje z rodziną – córką Sylwią i synem Grzegorzem. Każde z nich ma nieco inne podejście do kuchni, możemy więc się spodziewać prócz tak kochanych przez fanów Joli prostych przepisów na domowe dania bardziej zdecydowanych smaków z nutą orientu (Grzegorz) i sprawdzonych przez Sylwię pomysłów na słodkości. Jak zwykle w wersji najsmaczniejszej, ale i najpraktyczniejszej oraz najbardziej ekonomicznej.

martucha180 Przeczytane:2019-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Przeczytaj tyle, ile masz wzrostu - edycja 2019, Moje 2019, 52 książki 2019, (Kliknij aby rozwinąć opinię) Niedawno poznałam Jolę Caputę, a teraz jej dorosłe dzieci - Sylwię i Grzegorza. Jola to znana blogerka ... Zobacz koniecznie Potrawy.

Jola Caputa. - 8287254875 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI