Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni

Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni - Jola Caputa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jola Caputa
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni.pdf
ISBN
5060521662385

OPIS

W kolejnej po „Od śniadania do kolacji” książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa gotuje z rodziną – córką Sylwią i synem Grzegorzem. Każde z nich ma nieco inne podejście do kuchni, możemy więc się spodziewać prócz tak kochanych przez fanów Joli prostych przepisów na domowe dania bardziej zdecydowanych smaków z nutą orientu (Grzegorz) i sprawdzonych przez Sylwię pomysłów na słodkości. Jak zwykle w wersji najsmaczniejszej, ale i najpraktyczniejszej oraz najbardziej ekonomicznej.

To książka, która powstała z naszego rodzinnego gotowania. W książce znajdziecie moje ulubione potrawy, przepisy na ciasta, torty i słodkości Sylwii (mojej córki prowadzącej bloga www.idealneciasta.com ) i Grzegorza (mojego syna, który wraz ... W kolejnej po „Od śniadania do kolacji" książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa gotuje z rodziną - córką Sylwią i synem Grzegorzem.

Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni ... W kolejnej po „Od śniadania do kolacji" książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych, Jola Caputa... Szczegóły: Przepisy Joli W rodzinnej kuchni - Caputa Jola.

POWIĄZANE KSIĄŻKI