Piąty Wymiar

Piąty Wymiar - Maureen J. St. Germain | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maureen J. St. Germain
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Piąty Wymiar.pdf
ISBN
7359538775200

OPIS

Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnejDzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty wymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!

Waga: 0.35 kg: Opinie Na razie nie ma opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię o „PIĄTY WYMIAR" Anuluj pisanie odpowiedzi. "Piąty etap" to najwcześniejsza zachowana powieść Sergiusza Piaseckiego.

Dlaczego coraz więcej dostrzegasz i czujesz. Odnosisz wrażenie, że „nadajesz na innych falach", ale nie wiesz dlaczego tak się dzieje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI