Piąty Wymiar

Piąty Wymiar - Maureen J. St. Germain | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maureen J. St. Germain
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Piąty Wymiar.pdf
ISBN
4400699802631

OPIS

Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnejDzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty wymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!

Każda nowa informacja jaką otrzymuję powoduje, że moje „puzzle" układają się w coraz piękniejszy obraz. PIĄTY WYMIAR I NOWA ZIEMIA - DOŚWIADCZENIA NOWEJ RZECZYWISTOŚCI. Facebook.

Opis fabuły. Jess (Melissa George) wraz z grupą przyjaciół postanawia wybrać się w rejs jachtem.Kiedy jednak znajduje się na jego pokładzie, od samego początku prześladuje ją poczucie zagrożenia. Przeczytałam Piąty wymiar z @dowodynaistnienie i w sumie nie wiem czy jest to książka, która podobała mi się czy też nie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI