Na przekór

Na przekór - Irena Dobosiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irena Dobosiewicz
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Na przekór.pdf
ISBN
7498282650129

OPIS

Na Agatę, bohaterkę powieści „Na przekór”, los otwiera drzwi na, wydawać by się mogło, nieskończoność bolesnych i tragicznych zdarzeń. Choroba nowotworowa zabiera młodego mężczyznę, który pokochał kobietę, i który jej też nie był obojętny. Wcześniej lekarze zdiagnozowali u Agaty początek choroby Alzheimera. Jej małżeństwo jest tylko fasadą, za którą czai się pustka. W to wszystko wbija się wstrząsająca informacja o nieuleczalnej chorobie trzyletniej córki Agaty. Ma złośliwego guza mózgu, którego

wbrew czyjejś woli, czyjemuś życzeniu; na złość komuś. KOMENTARZE: (brak) dodaj komentarz ... "Na przekór" to lekka powieść dla młodzieży na trudne tematy.

Historia jest interesująca i jak większość książek tej autorki, niezwykle wciągająca. Na przekór nowym czasom - live - wspólny album koncertowy Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego, dokumentujący ich wyprzedaną trasę koncertową po Polsce, wydany 30 listopada 2009 roku.Nagrania dotarły do 2. miejsca listy OLiS.Album osiągnął nakład blisko 50 tysięcy egzemplarzy..

POWIĄZANE KSIĄŻKI