Mama Mu na zjeżdżalni

Mama Mu na zjeżdżalni - Jujja Wieslander | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Mama Mu na zjeżdżalni.pdf
ISBN
2633476818366

OPIS

Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni? I to takiej, z której wpada się prosto do jeziora? Mama Mu jak zwykle udowodni, że krowy potrafią się bawić równie wesoło jak dzieci. Nie zniechęci jej nawet krytyka i pouczanie Pana Wrony. Tylko co zrobić z powyginaną po zjeździe zjeżdżalnią? Jak ją naprawić? Trzeba z tym zdążyć, zanim wrócą dzieci!To już ósma książka obrazkowa o Mamie Mu i Panu Wronie, nie licząc komiksu oraz dwóch zbiorów opowiadań. Świetne dialogi, humor, wyraziste charaktery bohaterów i pełne zaskakujących szczegółów ilustracje sprawiają, że przy tych książkach dobrze się bawi cała rodzina!

Mama Mu jest bardzo empatyczna i myśli o innych. Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni? I to takiej, z której wpada się prosto do jeziora? Mama Mu jak zwykle udowodni, że krowy potrafią się bawić równie wesoło jak dzieci. Nie zniechęci jej nawet krytyka i pouczanie ... Informacje o Mama Mu na zjeżdżalni - 9585143492 w archiwum Allegro.

A że dzieciom wyobraźni nie brakuje, mogą mieć przy tym niezły ubaw. Na plac zabaw prowadzi młodego czytelnika szwedzka autorka literatury dziecięcej Jujja Wieslander: w książeczce Mama Mu na zjeżdżalni w ciekawy sposób opisuje przygodę sympatycznej pary przyjaciół. Już w pierwszej chwili młody czytelnik staje oko w oko z Mamą Mu, która - wykorzystując swoją wyjątkową wyobraźnię ... Taka zjeżdżalnia jest też tematem najnowszej książki pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI