Mama Mu na zjeżdżalni

Mama Mu na zjeżdżalni - Jujja Wieslander | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
9,15 MB
NAZWA PLIKU
Mama Mu na zjeżdżalni.pdf
ISBN
5449326302738

OPIS

Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni? I to takiej, z której wpada się prosto do jeziora? Mama Mu jak zwykle udowodni, że krowy potrafią się bawić równie wesoło jak dzieci. Nie zniechęci jej nawet krytyka i pouczanie Pana Wrony. Tylko co zrobić z powyginaną po zjeździe zjeżdżalnią? Jak ją naprawić? Trzeba z tym zdążyć, zanim wrócą dzieci!To już ósma książka obrazkowa o Mamie Mu i Panu Wronie, nie licząc komiksu oraz dwóch zbiorów opowiadań. Świetne dialogi, humor, wyraziste charaktery bohaterów i pełne zaskakujących szczegółów ilustracje sprawiają, że przy tych książkach dobrze się bawi cała rodzina!

Dlatego postanowiła również ją wypróbować. Na nic zdały się argumenty Pana Wrony, który tłumaczył jej, że zjeżdżalnia to miejsce do zabawy dla dzieci, a nie dla krów.

36,27 zł. oszczędzasz 19,53 zł (35%) ... „Mama Mu na zjeżdżalni" to tylko jedna z części cyklu opowieści o sympatycznej krowie, wydanej przez Zakamarki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI