Kobieta, która nie odmieniła losów świata

Kobieta, która nie odmieniła losów świata - Karina Obara | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karina Obara
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta, która nie odmieniła losów świata.pdf
ISBN
3486844485091

OPIS

Prosty język, wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru przyniosą ulgę wszystkim zestresowanym.Benita jest dziennikarką medialnej korporacji. Wyczerpana coraz gorszą jakością uprawianego fachu porzuca pracę, ale nie wie jeszcze, że firma ma wobec niej plany, które pomieszają jej szyki. Będzie musiała zmierzyć się z własną przeszłością pełną zabawnych przygód na całym świecie.Przekonacie się, co robiła redaktor Benita Kluczman w gabinecie prezydenta Busha i jaką rolę odegrał w tym wszystkim rosyjski bimber. Poznacie też Miszę Krupowa, który uratował Jasira Arafata i odzyskał szczoteczkę do zębów Józefa Stalina. Raczej nie dowiecie się z tej książki, dlaczego smutny polski generał nigdy nie zdołał się uśmiechnąć, na pewno jednak zrozumiecie, dlaczego reszta kraju straciła poczucie humoru.Książka pełna zabawnych i absurdalnych sytuacji, które nie miały prawa się wydarzyć, a jednak się wydarzyły. Polecam wszystkim, którzy nieustająco wierzą, że świat można zmienić, a najlepiej jest zacząć od siebie.Magdalena Kawka, pisarka

Broszurowa ze skrzydełkami: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-662-1729-4: EAN: 9788366217294: Liczba stron: 320: Format: ... W Kobiecie, która nie odmieniła losów świata Kariny Obary absurd goni absurd, a ilość nieszczęść i pokręconych sytuacji, które spotykają niepokorną dziennikarkę przyprawia o zawrót głowy. Można się uśmiać do łez w trakcie lektury tej zwariowanej książki, ale i jest się nad czym zastananowić.

I właśnie te wrażenia warto zapamiętać, oddając się ewentualnie refleksji na ... Kobieta, która nie odmieniła losów świata (6071393) - Karina Obara - Książka, recenzja, streszczenie Kobieta, która nie odmieniła losów świata Karina Obara. Wydawnictwo: Replika Data wydania: 2019-06-14 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 9788366217294 Liczba stron: 320.

POWIĄZANE KSIĄŻKI