Kobieta, która nie odmieniła losów świata

Kobieta, która nie odmieniła losów świata - Karina Obara | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karina Obara
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta, która nie odmieniła losów świata.pdf
ISBN
5141065154430

OPIS

Prosty język, wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru przyniosą ulgę wszystkim zestresowanym.Benita jest dziennikarką medialnej korporacji. Wyczerpana coraz gorszą jakością uprawianego fachu porzuca pracę, ale nie wie jeszcze, że firma ma wobec niej plany, które pomieszają jej szyki. Będzie musiała zmierzyć się z własną przeszłością pełną zabawnych przygód na całym świecie.Przekonacie się, co robiła redaktor Benita Kluczman w gabinecie prezydenta Busha i jaką rolę odegrał w tym wszystkim rosyjski bimber. Poznacie też Miszę Krupowa, który uratował Jasira Arafata i odzyskał szczoteczkę do zębów Józefa Stalina. Raczej nie dowiecie się z tej książki, dlaczego smutny polski generał nigdy nie zdołał się uśmiechnąć, na pewno jednak zrozumiecie, dlaczego reszta kraju straciła poczucie humoru.Książka pełna zabawnych i absurdalnych sytuacji, które nie miały prawa się wydarzyć, a jednak się wydarzyły. Polecam wszystkim, którzy nieustająco wierzą, że świat można zmienić, a najlepiej jest zacząć od siebie.Magdalena Kawka, pisarka

Polecam wszystkim, którzy nieustająco wierzą, że świat można zmienić, a najlepiej... EBook Kobieta, która nie odmieniła losów świata - mobi, epub / Karina Obara , 24,64 zł, Prosty język, wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru przyniosą ulgę wszystkim zestresowanym. Benita jest E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Kobieta, która nie odmieniła losów świata, Karina Obara w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Numer katalogowy: 2162438 Autor: Obara Karina Numer ISBN: 9788366217294 Kod kreskowy (EAN): 9788366217294 liczba stron: 320 okładka: miękka Wydawnictwo: Replika Format: 13 x 20 cm Rok wydania: 2019 Data ukazania się w księgarni: 30.05.2019 Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2162438 Karina Obara w „Kobiecie, która nie odmieniła losów świata" stawia pytanie nie tylko o to, czy można się dziś wylogować z głupoty i pazerności tego świata niczym z mediów społecznościowych, zostawiając klucz pod wycieraczką, ale idzie o krok dalej, wskazuje palcem współwinnych kiepskiego stanu ludzkiej społeczności. nie przegap.

Ocena ogólna. ... Kobieta, która nie odmieniła losów świata - opis produktu: Prosty język, wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru nieść mogą ulgę wszystkim zestresowanym, którzy stracili nadzieję, że dystans jest rękojmią rozumu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI