Hiob. Komedia sprawiedliwości

Hiob. Komedia sprawiedliwości - Robert A. Heinlein | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert A. Heinlein
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Hiob. Komedia sprawiedliwości.pdf
ISBN
8463419335614

OPIS

Powieść nominowana do nagród Hugo i Nebula.Zabawna, ekscytująca, prowokuje do myślenia. - Isaac Asimov.Niewiarygodne, ale Heinlein raz jeszcze napisał wspaniałą powieść. - Arthur C. Clarke.Alexander Hergensheimer, ortodoksyjny członek Zjednoczonego Kościoła, po nierozważnym udziale w polinezyjskim Święcie Ognia przenosi się do kolejnych alternatywnych światów. W każdym z nich wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzi koniec świata i dzień Sądu Ostatecznego. Alex ze swoja ukochaną, wniebowzięty, zstępuje następnie do Piekła, by odbyć oczyszczającą wędrówkę człowieka upadłego. Przemiany rzeczywistości gwałtownie przyspieszają i Alex robi wszystko, by Margrethe znalazła się w stanie łaski ? bez niej niebo nie będzie dla niego rajem. Tylko czy jest na to sposób?W tej historii współczesnego Hioba błyskotliwa satyra przeplata się z obrazoburczym spojrzeniem na religię, a wartka opowieść z odwiecznym pytaniem: dlaczego złe rzeczy spotykają dobrych ludzi?

- Isaac Asimov. Niewiarygodne, ale Heinlein raz jeszcze napisał wspaniałą powieść.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Hiob. Komedia sprawiedliwości | | KSIĄŻKI \ Fantastyka, Fantasy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Hiob Komedia sprawiedliwości, Heinlein Robert A.

POWIĄZANE KSIĄŻKI