Czyste serce. Seria Covenant. Tom 2

Czyste serce. Seria Covenant. Tom 2 - Jennifer L. Armentrout | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer L. Armentrout
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Czyste serce. Seria Covenant. Tom 2.pdf
ISBN
9767070340825

OPIS

Istnieją pragnienia, ale istnieje też przeznaczenie…Przepowiednia mówi, że Alex stworzona jest do wielkich rzeczy, co wcale nie jest fajne, zwłaszcza, że Seth, z którym jest w dziwny sposób połączona, pojawia się wszędzie tam, gdzie ona. Na sali treningowej, przed klasą, a także notorycznie w jej pokoju – co zupełnie jej się nie podoba.Istnieją również dobre strony ich więzi, która na przykład blokuje jej koszmary, gdy ponownie przeżywa straszne wydarzenia z udziałem matki. Nie ma jednak wpływu na zakazane uczucie, jakim Alex darzy czystokrwistego Aidena.Kiedy daimony infiltrują Przymierze i atakują uczniów, bogowie wysyłają zabójcze furie, wyznaczając im zadanie, aby pozbyć się wszelkiego zagrożenia dla samych siebie, szkoły i… Alex. Wszędzie panoszą się hordy mrocznych stworzeń, w dodatku Sethowi zagraża tajemnicza, śmiercionośna siła.Jeśli w sprawy mieszają się bogowie, niektórych decyzji nie uda się cofnąć.

Seria Covenant. Tom 3 . Książka Covenant Tom 2 Czyste serce - Armentrout Jennnifer L.

Magia łączy Seria z Kate Daniels Tom 9 [Miękka] Ilona Andrews. Informacje o Covenant Tom 2 Czyste serce - 8634262427 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-24 - cena 27,58 zł Covenant Tom 2 Czyste serce - 9788380756922 Podrecznikowo.pl - najtańsze książki w sieci. Jennifer L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI