Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic

Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic - Moni Nilsson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moni Nilsson
WYMIAR
10,57 MB
NAZWA PLIKU
Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic.pdf
ISBN
4825465042294

OPIS

Tsatsiki jedzie z Mamuśką do Grecji, żeby poznać swojego tatę. Jest bardzo przejęty – a jeśli Tata Poławiacz Ośmiornic nie okaże się takim tatą, o jakim marzy Tsatsiki?Te wakacje dostarczą Tsatsikiemu także wielu innych wrażeń. Będzie nurkować, polować na ośmiornice, jeździć na ośle i w dodatku pocałuje go dziewczyna!Jesienią Tsatsiki rozpocznie drugą klasę. Nareszcie nie będzie najmłodszy w szkole! Ale przekona się też bardzo dobitnie, i to nie tylko na własnej skórze, że uczucia to rzecz zawiła…Druga z pięciu książek o Tsatsikim – przetłumaczonych na kilkanaście języków i wielokrotnie nagradzanych, m.in. przez szwedzkie Jury Dziecięce, które trzem z nich nadało tytuł książki roku w kategorii wiekowej 7-9 lat.

2020 Niestety mój prawie 11-letni syn nie jest zwolennikiem czytania, choć reszta rodziny czyta, a książki są elementem dominującym w naszym mieszkaniu. Być może jeszcze nie trafił na „swoją książkę", nie ... Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic | Nilsson Moni | Zakamarki.

ISBN 978-83-60963-81-4. Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Wydawnictwo Zakamarki, Rok wydania 2018.

POWIĄZANE KSIĄŻKI