Trzej muszkieterowie

Trzej muszkieterowie - Aleksander Dumas | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Trzej muszkieterowie.pdf
ISBN
9175595481256

OPIS

Jedna z najsłynniejszych powieści Alexandra Dumasa, a zarazem klasyk gatunku płaszcza i szpady. Opowieść o dzielnym d’Artagnanie i jego trzech przyjaciołach z elitarnej formacji królewskich muszkieterów stała się pierwowzorem dla setek podobnych powieści, a diaboliczny kardynał Richelieu i złowieszcza Milady prototypami czarnych charakterów, koniecznych w utworach o zbliżonym charakterze. Cechą charakterystyczną powieści, wielokrotnie później powielaną, jest osadzenie fikcyjnych bohaterów w całkiem autentycznych realiach historycznych.

Les Trois Mousquetaires) - pierwsza część trylogii o czterech muszkieterach gwardii - Atosie, Portosie, Aramisie i d'Artagnanie.Kolejne części to W dwadzieścia lat później oraz Wicehrabia de Bragelonne.Akcja jest osadzona w pierwszej połowie XVII wieku we Francji i Anglii.. Jest jedną z najsłynniejszych powieści Aleksandra Dumasa oraz powieści ... Trzej muszkieterowie (2011) The Three Musketeers - Młody D'Artagnan zaprzyjaźnia się z trójką legendarnych muszkieterów.

Edycja na kredowym papierze, bardzo trwała i estetyczna. "Trzej muszkieterowie" - nowa ekranizacja klasycznej powieści. Nowa wersja "Trzech muszkieterów" będzie trzecią adaptacją powieści Dumasa realizowaną przez wytwórnię Pathe (pierwsza z nich powstała 100 lat temu).

POWIĄZANE KSIĄŻKI