Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9

Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9 - Martin Widmark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
9,28 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9.pdf
ISBN
3209796947469

OPIS

Valleby zostało zasypane fałszywymi banknotami. Wiele wskazuje na to, że pieniądze produkowane są w szkole Lassego i Mai! Żeby złapać winnego, konieczne jest nocne śledztwo i dużo sprytu w pozyskiwaniu odcisków palców. Lasse i Maja przekonają się, że ich szkoła kryje niejedną tajemnicę…Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.Tajemnica szkoły to dziewiąta część serii – dotąd w Szwecji ukazało się 18 tytułów! Książki można czytać w dowolnej kolejności.

W czwartym tomie cyklu zatytułowanego "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" para nieustraszonych bohaterów wpada na trop kolejnego przestępstwa. Do szwedzkiego miasteczka Valleby trafiają fałszywe pieniądze, które ... Valleby zostało zasypane fałszywymi banknotami.

... W czwartym tomie cyklu zatytułowanego "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" para nieustraszonych bohaterów wpada na trop kolejnego przestępstwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI