Tajemnica hotelu

Tajemnica hotelu - Martin Widmark | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica hotelu.pdf
ISBN
4344479592328

OPIS

W Wigilię do hotelu w Valleby przyjeżdża wyjątkowo zamożna rodzina. Państwo Jonatanowie mają ze sobą chińskiego jamnika jabłkowego, który kosztuje fortunę i jest ich oczkiem w głowie. Tego samego wieczora pies znika! Na szczęście w pobliżu są Lasse i Maja, którzy od razu rozpoczynają śledztwo. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać - duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają również oczytani szóstoklasiści!

Przeczytaj recenzję Tajemnica hotelu. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai.

Seria opowiada przygody dwójki dzieci - Lassego i Mai, którzy żyją w małym miasteczku Valleby i prowadząc swoje biuro detektywistyczne, pomagają komisarzowi policji rozwiązywać rozmaite zagadki. Informacje o TAJEMNICA HOTELU Martin Widmark Helena Willis - 2133081497 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-01-14 - cena 9,90 zł Tajemnica hotelu, Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - opis produktu: W Wigilię do hotelu w Valleby przyjeżdża wyjątkowo zamożna rodzina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI