Tajemnica diamentów

Tajemnica diamentów - Martin Widmark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica diamentów.pdf
ISBN
3464765397623

OPIS

Ktoś kradnie diamenty ze sklepu jubilerskiego Muhammeda Karata. Codziennie ginie jeden. Wszystko wskazuje na to, że złodziejem musi być ktoś z personelu - Siv Leander, Ture Modig lub Lollo Smitt. Policja jest bezradna. Sprawa zostaje powierzona młodym detektywom Lassemu i Mai. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać - duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają również oczytani szóstoklasiści!

Sprawa zostaje powierzona młodym detektywom Lassemu i Mai. Tajemnica diamentów | Widmark Martin, Willis Helena | Zakamarki. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Tajemnica diamentów (11 opinii) spektakl dramatyczny teatr dla dzieci kasy: 58 341-94-83, 601-628-377 wystawia: Miejski Teatr Miniatura Wg książki z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka i Heleny Willis Reżyseria: Ireneusz Maciejewski Scenografia i lalki: Dariusz Panas... Tajemnica diamentów, Martin Widmark, il.

Tom 1 autorstwa Widmark Martin, ... Tajemnica diamentów już od 13,44 zł - od 13,44 zł, porównanie cen w 39 sklepach. Zobacz inne ... Tajemnica diamentów .

POWIĄZANE KSIĄŻKI