Piaskowy wilk

Piaskowy wilk - Asa Lind | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Asa Lind
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Piaskowy wilk.pdf
ISBN
5579793821537

OPIS

Piaskowy Wilk ma błyszczące futerko w kolorze piasku i był na świecie od zawsze. Opowiada rzeczy zapierające dech w piersiach i tłumaczy Karusi zagadki otaczającego ją świata. Na przykład, że wszechświat nie ma końca, albo że siniaki to medale, które dostaje się za odwagę. Albo że tata dlatego nie może przyjść się wykąpać z Karusią w morzu, bo gazeta, którą czyta, zahipnotyzowała mu oczy. Piaskowy Wilk potrafi przekonać Karusię, że nie musi bać się ciemności ani potworów.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piaskowy Wilk to seria szwedzkiej pisarki Asy Lind stanowiąca zbiór książek przeznaczonych dla najmłodszych. Każda z nich składa się z wielu rozdziałów, które tworzą oddzielne opowiadania, niezwiązane ze sobą fabularnie.

Opowiada rzeczy zapierające dech w piersiach i tłumaczy Karusi zagadki otaczającego ją świata. Na przykład, że wszechświat nie ma końca, ... ,,Raz, dwa, trzy Piaskowy Wilk" to książka składająca się z aż trzech innych tytułów, połączonych w jedno: ,,Piaskowy Wilk", ,,Piaskowy Wilk i ćwiczenia z myślenia" oraz ,,Piaskowy Wilk i prawdziwe wymysły".

POWIĄZANE KSIĄŻKI