Inna podróż

Inna podróż - Lotta Olsson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Inna podróż.pdf
ISBN
8913046466445

OPIS

Pewnego szarego, chłodnego dnia mrówkojad wpada na świetny pomysł: wybiorą się z orzesznicą w podróż! Jednak po dłuższym namyśle stwierdza, że to dość kłopotliwe. A gdyby tak wyruszyć w podróż bez wyjeżdżania?"- To coś bardzo wyjątkowego - tłumaczyła orzesznica. - Taka podróż w głąb samego siebie. Doprawdy trudno sobie wyobrazić większą podróż.- Ale zastrzyków brać nie trzeba? - zapytał mrówkojad.Orzesznica zaśmiała się.- Nie trzeba - odpowiedziała. - Ani mapy, ani kąpielówek.- I pewnie podróżna suszarka do włosów też się nie przyda?- W szczególności nie suszarka - przyznała orzesznica."Dowcipna i mądra opowieść o tym, jak podróżować, nie ruszając się z domu. Do czytania samodzielnie lub całą rodziną.

Maria Nilsson Thore, Lotta Olsson. 7,6 / 10 37 ocen 7 opinii .

Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „podróż" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą ... Inna podróż - opis produktu: Dowcipna i mądra opowieść o tym, jak podróżować, nie ruszając się z domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI