Cudowna podróż. Tom 1

Cudowna podróż. Tom 1 - Selma Lagerlöf | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Selma Lagerlöf
WYMIAR
7,2 MB
NAZWA PLIKU
Cudowna podróż. Tom 1.pdf
ISBN
3061233130332

OPIS

Cudowna podróż to magiczna opowieść o losach niesfornego czternastoletniego chłopca Nilsa Holgerssona. Pewnego dnia, gdy chłopiec nie chciał iść z rodzicami do kościoła, ojciec nakazał mu lekturę Pisma Świętego. Jednak niepokorny Nils nie zamierzał wykonać polecenia, zamiast tego postanowił przeszukać starą skrzynię. Odnalazł w niej elfa, którego chciał uwięzić w siatce na motyle, wówczas elf zamienił go w stworzenie jego wzrostu. I od tego momentu rozpoczyna się niezwykła przygoda Nilsa. Zwierzęta, które wcześniej dręczył, chcą się na nim zemścić, pomocną dłoń wyciągnął jedynie gąsior o imieniu Marcin, który zabrał go w niezwykłą podróż, w trakcie której chłopiec poznaje Szwecję…

CUDOWNA PODRÓŻ Audiobook MP3 - cz.1 Pobierz całość książki audio dla Dzieci ... Cudowna podróż tom 1-2 Logerlof. od.

Rejestracja zajmie chwilę :) Selma Lagerlöf - Cudowna podróż, tom 1. Wielkość całości do Pobrania: 11.xx MB Gatunek: dziecięca, młodzieżowa Rodzaj Kompresji: RAR Zawartość Uploadu: Selma Lagerlöf - Cudowna podróż, tom 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI