Zemsta (Ilustrowana klasyka)

Zemsta (Ilustrowana klasyka) - Aleksander Fredro | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Fredro
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
8260633642682

OPIS

"Zemsta'' Aleksandra Fredry to pełna humoru i groteski komedia pomyłek. Autor osadził bohaterów w świecie szlachty sarmackiej.Dumni Rejent i Cześnik to dwaj przedstawiciele Polaków-Sarmatów, którzy są bardzo przywiązani do tradycji i nie lubią zmian.Tłem całej historii jest ich spór o mur graniczny i wątek miłości dwojga młodych ludzi, pochodzących ze skłóconych rodzin – Wacława i Klary.Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura ksiżki staje się atrakcyjniejsza.

Dumni Rejent i Cześnik to dwaj przedstawiciele Polaków-Sarmatów, którzy są bardzo przywiązani do tradycji i nie lubią zmian. Książka Zemsta Ilustrowana klasyka - Fredro Aleksander Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Seria Ilustrowana klasyka to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura książki staje ... » Ilustrowana klasyka.

Wydawnictwo Books. Księgarnia internetowa merlin.pl "Zemsta'' Aleksandra Fredry to pełna humoru i groteski komedia pomyłek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI