Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
2062529503963

OPIS

W sklepie zoologicznym Waldemara zwierzęta od tygodnia coraz gorzej się czują. Papugi, świnki morskie i króliki całymi dniami śpią. Lasse i Maja podejrzewają, że mogły zostać otrute. Lecz kto i dlaczego miałby to zrobić? Podczas nocnego śledztwa Lasse i Maja widzą, że ktoś zakrada się do sklepu?Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

W Polsce również cieszą się dużą popularnością. BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI (468354) - Widmark Martin, Willis Helena - Książka, recenzja, streszczenie Tajemnica zwierząt. BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI Widmark Martin, Willis Helena Wydawnictwo: Zakamarki Data wydania: 2011 (data przybliżona) Kategoria: Dla dzieci ISBN: ... Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - Tajemnica cyrku (pdf) - plik 'dla dzieci > EBooki'.

Lasse i Maja podejrzewają że mogły zostać otrute. Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

POWIĄZANE KSIĄŻKI