Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
6443680160035

OPIS

Lasse, Maja i Miranda, korzystając z ostatnich dni wakacji, rozbijają namiot na kempingu nad jeziorem. Panuje tu przyjemna, leniwa atmosfera. Wkrótce jednak spokój zostaje zburzony serią drobnych kradzieży i coraz bardziej tajemniczym zachowaniem pozostałych mieszkańców kempingu. Gdy w końcu znika cały połów raków, Lasse i Maja rozumieją, że dla nich wakacje się skończyły.Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Lasse, Maja i Miranda, korzystając z ostatnich dni wakacji, rozbijają namiot na kempingu nad jeziorem. Panuje tu przyjemna, leniwa atmosfera.

Zobacz inne Literatura obcojęzyczna, najtańsze i najlepsze Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (szw. LasseMajas detektivbyrå) - szwedzka seria książek dla dzieci napisanych przez Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis..

POWIĄZANE KSIĄŻKI