Sznurówka, ptak i ja

Sznurówka, ptak i ja Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Sznurówka, ptak i ja.pdf
ISBN
8882895007302

OPIS

Piękna historia o samotności i przyjaźni, a także o wewnętrznym krytyku, który tak bardzo może uprzykrzyć życie i z którym prędzej czy później warto się rozprawić.Selma spędza wakacje u dziadków na wyspie. Tutaj nie musi się przejmować tym, że nie ma przyjaciółki. Stara się udawać, że nie słyszy ptaka, który siedzi w jej wnętrzu i dziobie ją w serce, powtarzając w kółko, że Selma nigdy się z nikim nie zaprzyjaźni. Wszystko się zmienia, gdy Selma poznaje Sznurówkę, zawadiacką i pewną siebie dziewczynkę, która też przyjechała na wakacje na wyspę. Ptak dziobiący Selmę w serce powoli zaczyna tracić argumenty.Książka otrzymała w 2013 roku Nagrodę Augusta, czyli najważniejsze szwedzkie wyróżnienie dla książki dziecięcej.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na recenzję książki, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Szwedzką powieść "Sznurówka, ptak i ja" jako pierwsza przeczytała moja dziesięcioletnia córka.

Stara się udawać, że nie słyszy ptaka, który siedzi w jej wnętrzu i dziobie ją w serce, powtarzając w kółko, że Selma ... Informacje o SZNURÓWKA, PTAK I JA, ELLEN KARLSSON - 7589493202 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-06-13 - cena 19,14 zł Stara się udawać, że nie słyszy ptaka, który siedzi w jej wnętrzu i wciąż powtarza, że Selma nigdy się z nikim nie zaprzyjaźni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI