Sznurówka, ptak i ja

Sznurówka, ptak i ja Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Sznurówka, ptak i ja.pdf
ISBN
1478540613448

OPIS

Piękna historia o samotności i przyjaźni, a także o wewnętrznym krytyku, który tak bardzo może uprzykrzyć życie i z którym prędzej czy później warto się rozprawić.Selma spędza wakacje u dziadków na wyspie. Tutaj nie musi się przejmować tym, że nie ma przyjaciółki. Stara się udawać, że nie słyszy ptaka, który siedzi w jej wnętrzu i dziobie ją w serce, powtarzając w kółko, że Selma nigdy się z nikim nie zaprzyjaźni. Wszystko się zmienia, gdy Selma poznaje Sznurówkę, zawadiacką i pewną siebie dziewczynkę, która też przyjechała na wakacje na wyspę. Ptak dziobiący Selmę w serce powoli zaczyna tracić argumenty.Książka otrzymała w 2013 roku Nagrodę Augusta, czyli najważniejsze szwedzkie wyróżnienie dla książki dziecięcej.

Data zakończenia 2019-06-13 - cena 19,14 zł Stara się udawać, że nie słyszy ptaka, który siedzi w jej wnętrzu i wciąż powtarza, że Selma nigdy się z nikim nie zaprzyjaźni. Wszystko się zmienia, gdy dziewczynka poznaje Sznurówkę… "Sznurówka, ptak i ja" - Ellen Karlsson Ursa Leathercraft lipca 01, 2018 źródło: Docelowo powieść jest skierowana dla dzieci od szóstego roku życia i kolejny raz muszę zgodzić się z wydawnictwem.

tekst: Ellen Karlsson ilustracje: Eva Lindström tłumaczenie: Katarzyna Skalska. Piękna historia o samotności i przyjaźni, a także o wewnętrznym krytyku, który tak bardzo może uprzykrzyć życie i z którym prędzej czy później warto się rozprawić. Sznurówka, ptak i ja - Ellen Karlsson, Eva Lindström 29,90 zł 19,99 zł Piękna historia o samotności i przyjaźni, a także o wewnętrznym krytyku, który tak bardzo może uprzykrzyć życie i z którym prędzej czy później warto się rozprawić. Sznurówka, ptak i ja to nie jest zwykła powieść dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI