Przygody Piotrusia Pana

Przygody Piotrusia Pana - James Matthew Barrie | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Matthew Barrie
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Piotrusia Pana.pdf
ISBN
3819193341507

OPIS

Przygody Piotrusia Pana to historia maleńkiego chłopca, który uciekając z domu do magicznego parku, został w nim na noc i już nigdy nie mógł powrócić do właściwej ludzkiej natury. Piotruś Pan jest idolem dla innych dzieci, odwiedzających Park Leśny, każdy chciałby choć raz go zobaczyć, porozmawiać z nim i pobawić się. Jednak nie jest to takie łatwe, gdyż park jest zamykany zawsze o stałej porze i nikt nie może pozostać w nim po zmroku. Jednak są dzieci, którym się to udało… Jak potoczą się losy dzielnego, małego chłopca? Czy Piotruś Pan powróci kiedykolwiek do swojego domu? Co czeka niesforną dziewczynkę, której jednak udało się spędzić noc w parku?

Park ten jest olbrzymi i leży w pobliżu bardzo wielkiego miasta, w którem mieszka król. Prawie codziennie chodzimy z Daniem do parku i Danio jest wprost oszołomiony, mnóstwem wrażeń, jakich tam doznaje. Przygody Piotrusia Pana - mobi, epub - opis produktu: Mało kto zna historię Piotrusia Pana, zanim odleciał do Nibylandii.

Hook, wróg tytułowego bohatera, opracował plan schwytania Piotrusia i jego przyjaciół. Bohaterowie przeżyją nowe przygody, by uchronić obowiązujące w Nibylandii prawo do - nigdy niedorastania! " Przygody Piotrusia Pana" to słynna powieść Jamesa Matthew Barrie'go, szkockiego dramaturga i powieściopisarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI