Katarynka (Ilustrowana klasyka)

Katarynka (Ilustrowana klasyka) - Bolesław Prus | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Katarynka (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
2653444625620

OPIS

Katarynka Bolesława Prusa przedstawia zderzenie dwóch światów, wykształconego mecenasa – pana Tomasza i ubogiej, niewidomej dziewczynki. Pan Tomasz pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanawia pomóc małej sąsiadce. W noweli tej Prus zwraca uwagę czytelnika na kwestię filantropii i życia zgodnego z ideą utylitaryzmu. Nadaje się na nagrody dla uczniów szkół podstawowych.Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura książki staje się atrakcyjniejsza.

Ilustrowana Klasyka. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Katarynka Bolesława Prusa przedstawia zderzenie dwóch światów, wykształconego mecenasa - pana Tomasza i ubogiej, niewidomej dziewczynki.

... » Ilustrowana klasyka. Katarynka; Wersje językowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI