Grzechu warta. Tom 3

Grzechu warta. Tom 3 - Agata Przybyłek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Grzechu warta. Tom 3.pdf
ISBN
1341386496706

OPIS

Debiutancką powieść Agata Przybyłek napisała kilka lat temu, by poradzić sobie z zawodem miłosnym. Poznajcie wielki finał tego komediowego hitu, dzięki któremu uśmiechniętą, rudowłosą pisarkę poznały czytelniczki w całej Polsce!Agata, córka Iwonki - bohaterki znanej z „Nie zmienił się tylko blond” i wnuczka Haliny z książki „Nieszczęścia chodzą stadami” - wraca do rodzinnego domu na wakacje. Niestety szybko okazuje się, że nie ma tam ani odrobiny prywatności. Postanawia więc zamieszkać u dziadków, by w spokoju rozkoszować się urokami lata. Nic jednak nie idzie tak, jak zaplanowała… Dokąd zaprowadzi Agatę nadmierna kontrola babci Halinki? I gdzie w tym wszystkim miejsce na miłość?Pełna bezpretensjonalnego humoru, lekka opowieść o dziewczynie, która, chcąc uwolnić się od nadopiekuńczej rodziny, na zawsze zmieniła swoje życie.

Data premiery: 2019-06-03 Rok wydania: 2019 ... ☞ Ebook - epub, mobi. Grzechu warta.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zobacz koniecznie Literatura kobieca Grzechu warta Tom 3 w cenie 33.21 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. „Grzechu warta" to trzecia, i chyba ostatnia, z książek Agaty Przybyłek opowiadająca o losach trzech pokoleń kobiet z sielskiej miejscowości Sosenki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI