Balladyna (Ilustrowana klasyka)

Balladyna (Ilustrowana klasyka) - Juliusz Słowacki | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juliusz Słowacki
WYMIAR
10,49 MB
NAZWA PLIKU
Balladyna (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
7170338838993

OPIS

Dramat Juliusza Słowackiego, opublikowany w 1839 r., to opowieść o żądzy władzy i niepohamowanych ambicjach, które popychają do najokrutniejszych postępków; to historia wielkiej namiętności i nieoczekiwanej zdrady. Dwie siostry, Alina i Balladyna, rywalizują o miłość księcia Kirkora, jednak właśnie ta miłość doprowadza je do wielkiej tragedii. Balladyna przedstawia tragiczną walkę człowieka z przeznaczeniem, którego nie można zmienić i które wplątuje go w bezskuteczne zmagania z sobą samym i otaczającym światem. Dzieło Słowackiego to również opowieść o początkach państwa polskiego. Autor dokonał rekonstrukcji prehistorycznych dziejów Polski, tworząc baśniowy świat fantastycznych zjaw i postaci.Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura ksiżki staje się atrakcyjniejsza.

Skip to the beginning of the images gallery. Balladyna (Ilustrowana klasyka) Oceń ten produkt jako pierwszy.

pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Książka Balladyna Ilustrowana klasyka do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 10,49 zł (Rabat 27%). Autor: Juliusz Słowacki, wydawnictwo: Ibis/Books. Książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI