Ania z Zielonego Wzgórza

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza.pdf
ISBN
3433784316576

OPIS

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka, do której piękne ilustracje przygotowała utalentowana hiszpańska artystka, Ana García, opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć!

Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery). Test składa się z 12 pytań.

213. 9601 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .

POWIĄZANE KSIĄŻKI