Sekretna kuchnia pani Simpson

Sekretna kuchnia pani Simpson - Laurel Remington | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laurel Remington
WYMIAR
7,60 MB
NAZWA PLIKU
Sekretna kuchnia pani Simpson.pdf
ISBN
4577108685255

OPIS

12-letnia Scarlett jest gwiazdą – i ofiarą – popularnego bloga, który prowadzi jej mama. Dotykają ją niemiłe żarty szkolnych kolegów i chce żyć z dala od świateł jupiterów i wirtualnej rzeczywistości.Pewnego dnia odkrywa cudowną kuchnię w opuszczonym domu, którego właścicielka trafiła do szpitala. Scarlett odkrywa kojącą moc pieczenia i dzięki gotowaniu poznaje nowych przyjaciół, z którymi zakładania Tajny Klub Kucharski. Ale czy znajdzie tajemniczy składnik, który pomoże jej uleczyć rodzinne relacje i uratować szkolne przyjaźnie?

Dotykają ją niemiłe żarty szkolnych kolegów i chce żyć z dala od świateł jupiterów i wirtualnej rzeczywistości. Pewnego dnia odkrywa cudowną kuchnię w opuszczonym domu Pewnego dnia odkrywa cudowną kuchnię w opuszczonym dom Sekretna kuchnia pani Simpson (e-book) - Laurel Remington - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. 12-letnia Scarlett jest gwiazdą i ofiarą popularnego bloga, który prowadzi jej mama.

Przeczytaj recenzję Sekretna kuchnia pani Simpson. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Sekretna kuchnia pani Simpson - opis wydawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI