Sekretna kuchnia pani Simpson

Sekretna kuchnia pani Simpson - Laurel Remington | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laurel Remington
WYMIAR
10,82 MB
NAZWA PLIKU
Sekretna kuchnia pani Simpson.pdf
ISBN
3948089386740

OPIS

12-letnia Scarlett jest gwiazdą – i ofiarą – popularnego bloga, który prowadzi jej mama. Dotykają ją niemiłe żarty szkolnych kolegów i chce żyć z dala od świateł jupiterów i wirtualnej rzeczywistości.Pewnego dnia odkrywa cudowną kuchnię w opuszczonym domu, którego właścicielka trafiła do szpitala. Scarlett odkrywa kojącą moc pieczenia i dzięki gotowaniu poznaje nowych przyjaciół, z którymi zakładania Tajny Klub Kucharski. Ale czy znajdzie tajemniczy składnik, który pomoże jej uleczyć rodzinne relacje i uratować szkolne przyjaźnie?

Pobierz 'Sekretna kuchnia pani Simpson' w formacie epub, mobi. Sprawdź też inne ebooki.

Dotykają ją niemiłe żarty szkolnych kolegów i chce żyć z dala od świateł jupiterów i wirtualnej rzeczywistości.Pewnego dnia odkrywa cudowną kuchnię w opuszczonym domu ... Polska księgarnia w UK, tysiące polskich książek. Tania księgarnia w UK.

POWIĄZANE KSIĄŻKI