Raport Turnera

Raport Turnera - Tim Willocks | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Willocks
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Raport Turnera.pdf
ISBN
7902879374664

OPIS

Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII.Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji?Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna dziewczyna. Jest zbyt pijany, żeby nawet to zauważyć. Jego przyjaciel oraz ojczym, były najemnik, są świadkami całego zdarzenia i świadomie zostawiają dziewczynę na pewną śmierć.Margot Le Roux, matka sprawcy – magnatka górnicza i absolutna władczyni prowincjonalnego miasteczka – nie zamierza zdradzać synowi, co się wydarzyło feralnej nocy. Sprawą zajmuje się diabelnie skuteczny aspirant Turner z wydziału zabójstw kapsztadzkiej policji. Gdy przybywa do zagubionego w sercu pustyni miasteczka, szybko przekonuje się, że Margot zrobi wszystko, by ocalić syna. Turnera nie można ani kupić, ani zastraszyć. Brutalna konfrontacja jest nieunikniona...

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII.

"Raport Turnera" w cenie już od 27,92 zł. Zobacz też inne promocje! Informacje o RAPORT TURNERA, TIM WILLOCKS - 8209216580 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI