Raport Turnera

Raport Turnera - Tim Willocks | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Willocks
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Raport Turnera.pdf
ISBN
4255543515078

OPIS

Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII.Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji?Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna dziewczyna. Jest zbyt pijany, żeby nawet to zauważyć. Jego przyjaciel oraz ojczym, były najemnik, są świadkami całego zdarzenia i świadomie zostawiają dziewczynę na pewną śmierć.Margot Le Roux, matka sprawcy – magnatka górnicza i absolutna władczyni prowincjonalnego miasteczka – nie zamierza zdradzać synowi, co się wydarzyło feralnej nocy. Sprawą zajmuje się diabelnie skuteczny aspirant Turner z wydziału zabójstw kapsztadzkiej policji. Gdy przybywa do zagubionego w sercu pustyni miasteczka, szybko przekonuje się, że Margot zrobi wszystko, by ocalić syna. Turnera nie można ani kupić, ani zastraszyć. Brutalna konfrontacja jest nieunikniona...

Opis . Mistrz brutalnego thrillera powraca najnowsza książka autora bestsellerowej "Religii"Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej ... Napisz recenzję o produkcie: Raport Turnera Twoja ocena.

Wróćmy jednak do Raportu Turnera, książki, której będzie dotyczyła ta recenzja. „Raport Turnera" jest typową książką sensacyjną, mamy wartką akcję, dynamiczne tempo, brutalność, sprawę zamiecioną pod dywan i „ostatniego sprawiedliwego" aspiranta Turnera, który nie ma w zwyczaju brać jeńców :) Powiecie schemat, a tu Was zaskoczę, bo nie! Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII. Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji? Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna dziewczyna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI