Pogrzebani. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 6 (wydanie pocketowe)

Pogrzebani. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 6 (wydanie pocketowe) - Graham Masterton | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Pogrzebani. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 6 (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
4593093550544

OPIS

Domek robotnika obok starej przędzalni wełny w Blarney w hrabstwie Cork pilnie strzeże sekretu sprzed lat. W 1921 roku zamieszkująca go rodzina: matka, ojciec i dwoje dzieci zniknęła bez śladu w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewięćdziesiąt lat później ich zmumifikowane zwłoki wydobyto spod podłogi. Rany postrzałowe w czaszkach wydają się wskazywać na egzekucję przeprowadzoną przez IRA, ale w toku śledztwa Katie Maguire trafia na trop zadawnionych zatargów, które po latach odżywają na nowo.W tej części Irlandii ludzie nie zapominają i nie wybaczają, a przeszłości nie da się po prostu pogrzebać…

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Książki z serii Katie Maguire.

premiera 31 stycznia 2018. Graham Masterton TAŃCZĄCE MARTWE DZIEWCZYNKI. £2.71 - Domek robotnika obok starej przędzalni wełny w Blarney w hrabstwie Cork pilnie strzeże sekretu sprzed lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI