[OUTLET] Kuchnia Leona

[OUTLET] Kuchnia Leona - Leon Myszkowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leon Myszkowski
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia Leona.pdf
ISBN
9377185923097

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Nastolatek ma ciężko. Choćby dlatego, że go wszyscy pytają, co chciałby w życiu robić. Leon na razie nie zamierza ani śpiewać jak jego Mama, ani tym bardziej być modelem - jak kiedyś jego Tata. Leona kręcą smakowite kąski ;) - jego świat to gotowanie! "Kuchnia Leona" to fajne foty i pomysły na szamę na imprezy z ziomeczkami (albo i z przełożonymi z rodzinnej "firmy"). I jeszcze kilka innych spoko zajawek. Zobacz, jak gotuje Leon, choć jeszcze nie zawodowiec.TY TEŻ OGARNIESZ !

naszych potrzeb. Outlet online z markowym AGD w wyprzedażowych cenach. Dla kuchni, domu i ogrodu - zawsze do 80% taniej.

Z tego powodu zestaw mebli kuchennych powinien być idealnie dopasowany do. naszych potrzeb. Outlet online z markowym AGD w wyprzedażowych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI