[OUTLET] Kuchnia Leona

[OUTLET] Kuchnia Leona - Leon Myszkowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leon Myszkowski
WYMIAR
5,18 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia Leona.pdf
ISBN
1550439663340

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Nastolatek ma ciężko. Choćby dlatego, że go wszyscy pytają, co chciałby w życiu robić. Leon na razie nie zamierza ani śpiewać jak jego Mama, ani tym bardziej być modelem - jak kiedyś jego Tata. Leona kręcą smakowite kąski ;) - jego świat to gotowanie! "Kuchnia Leona" to fajne foty i pomysły na szamę na imprezy z ziomeczkami (albo i z przełożonymi z rodzinnej "firmy"). I jeszcze kilka innych spoko zajawek. Zobacz, jak gotuje Leon, choć jeszcze nie zawodowiec.TY TEŻ OGARNIESZ !

Niezwlekaj Outlet Shop "Leona", Municipio de Ocotlán de Morelos. 837 likes · 5 talking about this.

Leona kręcą smakowite kąski ;) - jego świat to gotowanie! `Kuchnia Leona` to fajne foty i pomysły na szamę na imprezy z ziomeczkami (albo i z przełożonymi z rodzinnej `firmy`). I jeszcze kilka innych spoko zajawek. Kuchnia uważana jest za centrum domowego ogniska - to tutaj powstają pyszne posiłki, wokół których gromadzi się cała rodzina i tu spędzamy mnóstwo czasu przygotowując się do.

POWIĄZANE KSIĄŻKI