Jej ostatni oddech. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 2 (wydanie pocketowe)

Jej ostatni oddech. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 2 (wydanie pocketowe) - Robert Dugoni | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Dugoni
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Jej ostatni oddech. Cykl z detektyw Tracy Crosswhite. Tom 2 (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
7561125799116

OPIS

Druga książka z detektyw Tracy Crosswhite.Północna część Seattle to rewir seryjnego mordercy, nazywanego przez policję Kowbojem. Poluje on na młode kobiety nocujące w tanich motelach. Tracy ma prawo przypuszczać, że będzie jego kolejnym celem... Ma do dyspozycji niezbyt jasne wskazówki, ale przeczuwa, że kluczem do powstrzymania szaleńca może być dochodzenie sprzed 10 lat. Okazuje się jednak, że kolegom Tracy bardzo zależy na tym, by tamta sprawa pozostała zamknięta. Czy nieustraszona policjantka zdoła znaleźć dowód, który pozwoli jej schwytać psychopatę, czy też sama wpadnie w jego sidła? Kowboj już rozpoczął łowy!

Tom 2 (wydanie pocketowe) nr kat.: 1407231 11,99 z ł. Dostępny! ... Jej ostatni oddech.

Wystarczające, by postawić go przed sądem. Wszystko jednak się komplikuje, gdy okazuje się, że sprawca pracuje w bazie wojskowej, i śledztwo przejmuje armia… Zawalona pracą Tracy mogłaby odetchnąć z ulgą - ktoś dokończy za nią... Na polanie wisielców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI