Ryzykowny układ

Ryzykowny układ - Caitlin Kittredge | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Caitlin Kittredge
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Ryzykowny układ.pdf
ISBN
5851330806899

OPIS

Ispektor Pete Caldecott na tropie zbrodni nie z tego świata!Londyn. Miastem wstrząsa plaga porwań dzieci. Sprawą zajmuje się twarda i mocno stąpająca po ziemi Pete Caldecott, nieodrodna córka detektywa Scotland Yardu. Kiedy śledztwo utyka w martwym punkcie, Pete nieoczekiwanie wpada na Jacka Wintera - faceta, który dwanaście lat wcześniej zginął na jej oczach. Okazuje się, że Jack nie tylko żyje, ale posiada również informacje, które mogą pomóc ocalić zaginione dzieci. Problem w tym, że Winter ma dość własnych problemów i nie ma najmniejszego zamiaru nadstawiać karku dla sprawy, która nic a nic go nie obchodzi. Wiedza, którą posiadł jest śmiertelnie niebezpieczna. Inspektor Caldecott będzie musiała użyć całego swego uroku, by wyciągnąć mężczyznę z dziupli, w której się zaszył.Pete i Jack to prawdopodobnie najgorzej dobrana para w historii. Możliwe również, że najbardziej skuteczna...

Film dostępny online w najlepszej jakości HD. Filmy dostępne z lektorem, napisami oraz dubbingiem. ☞ Ebook - epub, mobi.

%e Tłumaczenie ... Ryzykowny układ (znany też jako Wujaszek Eddie) spodobałby ci się, gdyby był lepszy. Niestety, ślimacząca się akcja i niezbyt interesująca fabuła rozkładają te produkcję na łopatki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI