Poznaj Swifta, tworząc aplikacje. Profesjonalne projekty dla systemu iOS

Poznaj Swifta, tworząc aplikacje. Profesjonalne projekty dla systemu iOS - Emil Atanasov | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emil Atanasov
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Poznaj Swifta, tworząc aplikacje. Profesjonalne projekty dla systemu iOS.pdf
ISBN
3793170108113

OPIS

Twórz aplikacje dla systemu iOS - i naucz się programowania w języku SwiftSwift został zaprezentowany światu w 2014 roku - dziś jest uznanym standardem dla programistów platformy macOS i iOS. Równocześnie to jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Charakteryzuje się zwięzłą i przejrzystą składnią, jest łatwy do nauczenia się, wygodny i elastyczny. Programiści mawiają, że Swift podsuwa nowe sposoby rozwiązywania starych problemów. Jeśli chcesz pisać efektywne i bezpieczne, a przy tym eleganckie i przyjazne użytkownikom aplikacje dla maszyn z logo jabłuszka, po prostu musisz nauczyć się Swifta!Jeśli jesteś początkującym programistą i postanowiłeś nauczyć się rzetelnego programowania aplikacji mobilnych dla iOS, to książka dla Ciebie. Znajdziesz w niej przystępne wprowadzenie do koncepcji programowania oraz podstawy języka Swift. Przećwiczysz tworzenie aplikacji mobilnych na platformie iOS. Dowiesz się, jak tworzyć interfejs użytkownika za pomocą plików typu storyboard w Xcode, a także jak pobierać i wyświetlać obrazy oraz zapisywać i wczytywać informacje w trakcie różnych sesji pracy z aplikacją. Nauczysz się korzystać z menedżera zależności CocoaPods i przekonasz się, jak bardzo jest użyteczny. Poznasz kilka przydatnych bibliotek open source do szybkiego tworzenia oprogramowania, dowiesz się też, jak opracowywać aplikacje pobierające informacje i zasoby z chmury.Najważniejsze zagadnienia:składnia i elementy języka Swift oraz praca w środowisku Xcodestruktura aplikacji mobilnejzastosowanie poszczególnych struktur danych w Swifcietworzenie GUI i zapewnianie interaktywności aplikacjiwykorzystywanie informacji pochodzących z publicznego API do budowy swojej aplikacjibiblioteki dla open source SwiftaOto Swift: najlepszy język dla aplikacji na iOS!

Charakteryzuje się zwięzłą i przejrzystą składnią, jest łatwy do nauczenia się, wygodny i elastyczny. Pr… 20% taniej na książki z serii Poradniki ! Codziennie inna książka.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! poznaj-swifta,-tworzac-aplikacje.-profesjonalne-projekty-dla-systemu-ios helion.mobi (42275 KB) Pobierz. Spis treści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI