Piesek zwany Obłoczkiem. Seria Dębowa farma. Tom 3

Piesek zwany Obłoczkiem. Seria Dębowa farma. Tom 3 - Helen Peters | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Peters
WYMIAR
9,42 MB
NAZWA PLIKU
Piesek zwany Obłoczkiem. Seria Dębowa farma. Tom 3.pdf
ISBN
6439749717373

OPIS

Kolejna część wyjątkowej serii o Dębowej farmie i uroczej Jasmine Green.Kiedy dziewczynka znajduje na farmie umierającego szczeniaczka rasy collie, nie waha się ani chwili, żeby uratować mu życie. Zabiera go do domu i nadaje imię – Obłoczek.Wspólnie ze swoim kolegą Tomem dbają i szkolą pieska a z każdym dniem coraz bardziej się do niego przyzwyczajają. Któregoś dnia Obłoczek jednak znika.Czy dziewczynce uda się go odnaleźć? Jak potoczą się losy małego szczeniaczka? Czy rodzice Jasmine zaakceptują szczeniaczka i czy znajdzie on nowy dom na Dębowej Farmie?Seria Dębowa farma to wspaniałe, ciepłe opowieści, których bohaterami są urocze zwierzaki i (prawie) tak samo wspaniali ludzie pełni miłości do zwierząt.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Dębowa farma.

Zabiera go do domu i nadaje imię - Obłoczek. Wspólnie ze swoim kolegą Tomem dbają i szkolą pieska a z każdym dniem coraz bardziej się do niego przyzwyczajają. £3.28 - Kolejna część wyjątkowej serii o Dębowej farmie i uroczej Jasmine Green.

POWIĄZANE KSIĄŻKI