Moje maleństwo

Moje maleństwo - Germano Zullo | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Germano Zullo
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Moje maleństwo.pdf
ISBN
9275243164128

OPIS

Ta historia zaczyna się w ramionach matki, która wita swoje maleństwo. Strona po stronie obserwujemy ich taniec życia, narodzin, dorastania, odchodzenia, wspólnych emocji, odwrócenia sytuacji i ról. Ta książka onieśmiela swoją szczerością, dotyka serca i mówi tak wiele o macierzyństwie tak skromnymi środkami. Oszczędny tekst Germano Zullo połączony z ołówkowymi ilustracjami Albertine tworzą piękny portret bezwarunkowej, stałej miłości.W 2016 roku książka zdobyła nagrodę Bologna Ragazzi Award, w kategorii fiction.Mama i syn, syn i mama. Ich mówienie i słuchanie, jej szeptania i entuzjastyczne wołanie, jego uważność i współodczuwanie. Ich dawanie z siebie wszystkiego, nie tylko od święta. Wzrastanie i powolne znikanie, zawsze blisko siebie i zawsze w objęciach. Nie znam czulszego obrazka macierzyńskiej miłości. Dominika Janik / ladnebebe.plWith the support of the Swiss Arts Council Pro Helvetia / Projekt współfinansowany ze środków the Swiss Arts Council Pro Helvetia.

Pościel do łóżeczka dla niemowląt, sklep moje maleństwo oferuje organizery na łóżeczko, kokony i otulacze.Powstałe z delikatnych - najczęściej bawełnianych - materiałów, bezpiecznych dla skóry oraz zdrowia malucha. W sklepie internetowym moje maleństwo znajdziesz produkty pogrupowane według kategorii: pościel dziecięca, kocyki, do łóżeczka, dla niemowlaka, akcesoria i pokój dziecka. Myślimy o całym otoczeniu wokół maluszka.

Wejdź i bezpłatnie zapal świeczkę dla » MOJE MALEŃSTWO « Internetowe miejsce pamięci. Moje maleństwo - opis produktu: Ta historia zaczyna się w ramionach matki, która wita swoje maleństwo. Strona po stronie obserwujemy ich taniec życia, narodzin, dorastania, odchodzenia, wspólnych emocji, odwrócenia sytuacji i ról. 4 200 zł: Sprzedam swoje maleństwo u mnie od 3 lat ...wszystko wymienianie na bieżąco opłaty aktualne ..możliwa zamiana na busa z paka więcej inf pod numerem tel 667916818 jak nie odbieram można pisać Generuj mema Generuj swojego mema z podpisem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI