Aktywna strona nieskończoności

Aktywna strona nieskończoności - Carlos Castaneda | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlos Castaneda
WYMIAR
7,29 MB
NAZWA PLIKU
Aktywna strona nieskończoności.pdf
ISBN
4736262360481

OPIS

Carlos Castaneda (1925-98) - amerykański (urodzony w Peru) antropolog, psycholog, autor bestsellerów takich jak "Nauki Don Juana", "Podróż do Ixtlan", "Odrębna rzeczywistość",w sumie wiele milionów sprzedanych egzemplarzy, przełożonych na 17 języków. Ale też mag, używający środków odurzających, piszący o nich, mający swoich wyznawców, wielbicieli ale też i fanatycznych wrogów. W 1960 miał on spotkać szamana z plemienia Yaqui o imieniu don Juan Matus. Jego doświadczenia z don Juanem stały siędlań bodaj najważniejszą życiową inspiracją.W książce "Aktywna strona nieskończoności" została napisana po 13 latach od tego pierwszego spotkania. Jest to w zasadzie ostatnia (kolejne to już w pewnym sensie rekonstrukcje jak "Koło czasu") i bodaj najbardziej osobista opowieść Carlosa Castanedy, wydana zresztą dopiero po jego śmierci.Czy Don Juan w ogóle istniał, czy był tylko niezwykłym wytworem wyobraźni autora - właśnie w tej książce znajdziemy szereg wyjaśnień.

Carlos Castaneda, guru pokolenia „dzieci kwiatów", ukończył antropologię na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Napisał wiele książek relacjonujących jego spotkania z don Juanem, czarownikiem plemienia Yaqui, który wprowadzał go w tajniki magii indiańskiej. Carlos Castaneda - Aktywna Strona Nieskończoności • SAMOROZWÓJ • pliki użytkownika sebbbes przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Aktywna Strona Nieskończoności 0002.mp3, Aktywna Strona Nieskończoności 0004.mp3 Informacje o Aktywna strona nieskończoności - 8124230954 w archiwum Allegro.

Jest to w zasadzie ostatnia (kolejne to już w pewnym sensie rekonstrukcje jak "Koło czasu") i bodaj najbardziej osobista opowieść Carlosa Castanedy, wydana zresztą dopiero po jego śmierci. Aktywna strona nieskończoności (Carlos Castaneda). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jego doświadczenia z don Juanem stały się dlań bodaj najważniejszą życiową inspiracją.

POWIĄZANE KSIĄŻKI