Wszystkie moje jutra

Wszystkie moje jutra - Karen Witemeyer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karen Witemeyer
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie moje jutra.pdf
ISBN
6116321716231

OPIS

Historie miłosne, które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra!Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden należą do grona najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego – ich powieści zdobywały liczne nagrody, takie jak: RITA Award, Christy Award, Nagroda za Najlepszą Książkę Chrześcijańską, i wiele innych. Tym razem trzy znakomite pisarki przeniosą nas w świat miłosnych opowiadań... jak zawsze, z historią w tle."Warta czekania" – Karen Witemeyer zabiera czytelniczki do kobiecej kolonii w Harper’s Station, gdzie samotna matka musi pokonać dawny ból i strach, by zaufać pewnemu burkliwemu, choć poczciwemu, dostawcy. Mężczyzna pomaga kobietom się usamodzielnić i rozwijać dobrze prosperujący interes."Przebudzone serce" – Jody Hedlund towarzyszy młodej kobiecie w jej wyprawach po zaułkach Nowego Jorku, gdzie – wraz z nowo mianowanym pastorem – walczy o lepszy los dla ubogich i skrzywdzonych przez życie."W stronę słońca" Elizabeth Camden to opowieść o studentce medycyny, która zmaga się z surowością swoich przełożonych… oraz z własnym pociągiem do pewnego przystojnego, niedostępnego prawnika.

Wszystkie moje jutra to książka składająca się z trzech odrębnych historii napisanych przez trzy różne autorki. Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden zaliczają się do najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego. Trzy odrębne historie, pełne miłości, nadziei i wiary w lepsze jutro.

Uzyskaj dostęp do tej i ponad 60000 książek od 6,99 zł miesięcznie. Wypróbuj przez 7 dni za darmo. Recenzja książki: Wszystkie moje jutra Recenzuje: Małgosia Brzeska Trzy odrębne historie, pełne miłości, nadziei i wiary w lepsze jutro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI