Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2

Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2 - Ann H. Gabhart | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann H. Gabhart
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2.pdf
ISBN
3529935656348

OPIS

Zastępca szeryfa, Michael Keane, nie jest zadowolony ze sławy bohatera Hidden Springs, jaką zyskał po ściągnięciu samobójcy z krawędzi mostu nad rzeką Eagle. Działo się to na oczach wielu świadków, a kilka osób uwieczniło te zapierające dech w piersiach chwile przy pomocy swoich aparatów. Gorączka medialna nie potrwa jednak zbyt długo, gdyż spokój mieszkańców miasteczka zostanie zakłócony przez kolejny incydent.Pocztą przychodzą zdjęcia martwej dziewczyny i wiele wskazuje na to, że mordercą jest człowiek, którego Michael wcześniej uratował. Policjant usiłuje rozwikłać zagadkę dotyczącą zbrodni w Hidden Springs, jednak przestępca wyprzedza go o krok. Dodatkowo Keane musi chronić osoby, które kocha, ponieważ zabójca w swoim kolejnym ataku może wziąć za cel jedną z nich.

Bogaty wybór książek i multimediów z serii Zagadki Hidden Springs Tom 2 w promocyjnych cenach. Sprawdź! "Śmierć przychodzi pocztą" to II tom cyklu Zagadek Hidden Springs.

Tom II z serii Zagadki Hidden Springs. Tłumaczenie Magdalena Peterson.

POWIĄZANE KSIĄŻKI