Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 5

Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 5 - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,19 MB
NAZWA PLIKU
Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 5.pdf
ISBN
6064059810268

OPIS

Książka jest kolejną z serii "Apteka Babuni". Ten wyjątkowy poradnik z zakresu medycyny naturalnej zawiera mnóstwo sprawdzonych często od pokoleń i nieraz niezwykle rzadkich przepisów i porad leczniczych, które z powodzeniem możemy stosować samodzielnie w warunkach domowych, w uzupełnieniu bądź w zastępstwie do medycyny farmakologiczno-chemicznej. Tak więc znajdą tu Państwo takie tematy, jak: gimnastyka lecznicza w walce z cukrzycą, ćwiczenia na wzmocnienie pracy serca, właściwości lecznicze mleka figowego i mleka ryżowego, grzyb herbaciany, mech islandzki - naturalny antybiotyk, mrówki w leczeniu chorych stawów i wiele innych. Serdecznie polecamy!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Apteka Babuni.

Część 3 autorstwa Bondarjew Sergej, Kołodziej Małgorzata, Dec Bartłomiej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Przepisy i porady lecznicze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI