Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3

Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3 - Tessa Dare | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3.pdf
ISBN
4782072951797

OPIS

Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje, ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Jest pewna, że jej debiut na londyńskich salonach będzie zupełną porażką, a ona sama na zawsze straci szanse na znalezienie męża. Robi więc to, co od wieków robi każda nieśmiała, niepewna siebie młoda dama: wymyśla sobie ukochanego.Przystojnego, honorowego Szkota, zakochanego w niej bez pamięci… Pisze do wyimaginowanego kapitana MacKenzie długie listy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Do dnia, kiedy w jej drzwiach staje prawdziwy kapitan MacKenzie – przystojny jak grzech, choć może nie aż tak bardzo honorowy.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wymarzony narzeczony (tom: 3) Dare Tessa. Tom 3 cyklu "Zamki szczęśliwej miłości" po powieściach "Romantyczny książę" i "Powiedz „tak" markizowi".

Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. Tom 3 cyklu Zamki szczęśliwej miłości po powieściach Romantyczny książę i Powiedz tak markizowi Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje, ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Wymarzony narzeczony Outlet Tessa Dare Tom 3 cyklu Zamki szczęśliwej miłościpo powieściach Romantyczny książę i Powiedz „tak" markizowiPiękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupująlub zdobywają podstępem. Wymarzony narzeczony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI