Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3

Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3 - Tessa Dare | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3.pdf
ISBN
6904571784540

OPIS

Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje, ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Jest pewna, że jej debiut na londyńskich salonach będzie zupełną porażką, a ona sama na zawsze straci szanse na znalezienie męża. Robi więc to, co od wieków robi każda nieśmiała, niepewna siebie młoda dama: wymyśla sobie ukochanego.Przystojnego, honorowego Szkota, zakochanego w niej bez pamięci… Pisze do wyimaginowanego kapitana MacKenzie długie listy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Do dnia, kiedy w jej drzwiach staje prawdziwy kapitan MacKenzie – przystojny jak grzech, choć może nie aż tak bardzo honorowy.

Autor: Tessa Dare, cykl dostępny w kategorii: Romans 📚 Poznaj "Wymarzony narzeczony" autorstwa Tessa Dare. Przeczytaj opis książki "Wymarzony narzeczony" a także poznaj jej ocenę.

I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody… Lady Clio Whitmore miała siedemnaście lat, gdy zaręczyła się z markizem Granville. Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. Tom 3 cyklu Zamki szczęśliwej miłości po powieściach Romantyczny książę i Powiedz tak markizowi Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI